Editörün Önerisi
1080P
Abluka - Frenzy 2015 Yerli Film İzle
Yerli

Abluka - Frenzy 2015 Yerli Film İzle

Abluka (Frenzy) filmi farklı bir hikaye ile yerli yapım olarak beyaz perdeye uyarlanmıştır. Çok büyük suçlar işlediği kanısına varılan Kadir yaptığı hatalar yüzünden hapishaneye gönderilmiştir hatalarından pişmanda olsa çok geçtir 20 yıl mahküm edilecektir bu 20 yıl çok uzun zaman sürecek gibi gözükse de elbet bitecektir 20 yıl hızlıca geçmiştir ve Kadir hapishaneden tahliye olmuştur onun artık başka bir hayatı vardır ama hapishane ona çok büyük mebla olmuştur hayatı olduğu gibi değişmiştir kendisine bir iş bir hayat yeni dostlar lazımdır kendisine ama bu nasıl olacaktır kendisine yeni hayatı verilmesi hiçte kolay değildir ama o sıfırdan başlamayı seçmiştir eski dostlarının kapısını çalacaktır ve onlardan yardım istenecektir. Emniyette çalışan hamzanın yardımına muhtaç olan Kadir onun yardımıyla bir iş bulmuştur. Dönemin gösterdiği istanbulda aşırı derecede bir siyaset dönmektedir bu siyasetin arkasında karmaşa atmosferi oluşmakta ve bu karmaşa kendisini sokaklarda göstermektedir her taraf karışmakta kimse kolay kolay dışarı çıkamamaktadır Kadir etraftaki arkadaşlarının yaptığı gibi çöp toplamak için bir işe girmiştir ama bu iş bir paravandır başka bir görevi vardır muhbir olacaktır bir takım kişilerden bilgi toplayarak onları başka birilerine iletecektir arkadaşları ile birlikte bu işin aslını kutlamaktadırlar. Etrafta aşırı derecede bomba bulunabilecektir bu bombalar genellikle en kolay olarak çöp konteynerlarına atılmaktadır onlara en kolay ulaşabilecek kişi ise çöpçülerdir kadir de çöpçü olarak etraftaki çöpleri karıştıracak onların içlerinde herhangi bir bomba malzemesi olup olmadığı kontrol edecektir bu bilgileri diğer taraflara bildirecektir o bilgiler çok önemlidir çünkü en ufak bir bomba bile birçok insanı öldürebilecektir bazı bombalarla tanıştırılmıştır. Kadir bir gün çalıştığı dolaştığı mahallelerin birinde kardeşi ahmeti görmüştür onu çok özleyen Kadir ona yaklaşmaya çalışsada belediye de çalışan Ahmet ondan uzaklaşır, kardeşlik bağını yeniden kurmaya çalışan kadirin çabaları tek taraflı olarak kalmaktadır, Ahmedin kendi psikoloji hafiften gitmiştir kadir bu durumu uzun zamandır görmesede onunla birlikte olamamaktadır ve onun davranışları kadirin komplo teorilerini üretmeye itecektir.

Farklı bir hikaye ile ülkenin her an dönüşebilecek bir halini beyaz perdeye Abluka (Frenzy) filminin yönetmen koltuğunda Emin Alper bulunurken, başrollerini Mehmet Özgür, Berkay Ates, Tulin Özen ve Müfit Kayacan paylaşmaktadır.
  •  Orjinal Adı:

    Frenzy

  •  Tür: Dram

 1581İZLENME

 0FAVORİ

 7.3İMDB

Detay
  Beğen
0
2
Abluka - Frenzy 2015 Yerli Film İzle 5.5 / 10 3 kullanıcı oyu.
PUAN : 5.5
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
HakKAn 20 Nisan 2016, Çarşamba
Elinize emeğinize sağlık paylaşım için.
Film hakkında söyleyeceğim, bir öğrenemedik film yapmayı.Yarım metrelik lastiği 3 metreye açmak gibi sözün özü bu .Bİr odadan diğer odaya yarım saatte mi gider arkadaş çatladım vallaha..
Avatar
Yönetici
  Çorumlu Amir 20 Nisan 2016, Çarşamba
Daha iyi bütçelerle güzel filmler bekliyoruz yönetmenlerden uzun sürecek ama sürerler piyasaya inşallah aşmaları gerekiyor kendilerini teşekürler yorumunuz için.