1080P
12 Monkeys - 12 Maymun 2015 Türkçe Dublaj Yabancı Dizi İzle
Dublaj

12 Monkeys - 12 Maymun 2015 Türkçe Dublaj Yabancı Dizi İzle

 •  Süre: 42 Dk.
 •  Vizyon Tarihi: 2015
 •  Ülke: ABD
12 Monkeys (12 Maymun) dizisi çok geniş bir anlam taşıyarak insanlığa gelecek yıllardan bilgiler sonmakta ve bir öngörünün peşinden gitmektedir. Dünya nüfusunu tehdit eden bir virüs hızla yayılmaktadır insanları ele geçirmekte ve onların soylarını tüketmektedir bunu yaparken herkesi hedef almaktadır ve tüm insanlığı yok etmek için çabalamıştır ancak bu virüs nerden yayılmıştır ve kim tarafından ortaya atılmış olabilir doğa kendisimi üretmiştir acaba bu virüsü. Salgın hızla tüm dünyanın topraklarını etkisi altına almış ve insanoğlunu daha  kötüye taşımaktadır, salgından korunmak amacıyla insanlar yer altlarına koloniler yapmakta ve orada yaşamaktadırlar korunmak için yer yüzünden uzak durmaları gerekmektedir, Virüs hızla yayıldıktan sonra bu virüsten kurtulmanın zamanı gelmiştir ancak bunu nasıl saglıyabileceklerdir bu konuda ise işe bilim adamları devreye girmektedir tüm yöntemleri deniyerek eskiye geçmişe giden bir zaman makinesi yaparlar, yapılan makinenin ardından kullanması kalmıştır kullanılacak ilk insan kim olabilecektir. Yer yüzünde salınan salgının ardından insanlar hayatlarına kaybetmektedir yer yüzünü temizlemek adına görevli kişilere çok büyük işler düşmektedir insan cesetlerini tek tek bularak onları yer yüzünden silecek olanda onlardır bu yaptıkları bir nebzede doğru olandır. Test sürüsü için seçilen kişi ise James Cole olacaktır, James mahkum olarak kalmaktadır ekip onu seçmiştir ve geçmişe gitmiştir, James fakat orada ne yapabilecektir ona kim inanabilecektir inançları dogrultusunda hareket ederek insanlığa bir doğru yol göstermeye çalışacak olan James hep aslı olandan gitmektedir ancak ona kimse inanmayacaktır birkaç kişi ile birlikte hareket edecektir ona en çok destegide Dr. Cassandra Railly vermektedir ancak sorunları giderek büyümektedir, çılgın doktor onların başka bir amacının olduğunu düşünmektedir. 12 Monkeys dizisinin yönetmen koltuğunda farklı isimler bulunurken filmin başrollerinde ise Aaron Stanford, Amanda Schull, Fringe’den tanıdığımız Kirk Acevedo ve Barbara Sukowa paylaşmaktadır. 12 Monkeys(12 Maymunlar) Yabancı Dizi Türkçe Dublaj izle.

 533İZLENME

 0FAVORİ

 8.1İMDB

Detay
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
hakan öztürk 18 Ekim 2016, Salı
openload da eklermisiniz çok donuyor bende.
Avatar
Yönetici
  Çorumlu Amir 18 Ekim 2016, Salı
En kısa Sürede.
Avatar
Ziyaretçi
hakan öztürk 20 Ekim 2016, Perşembe
tüm bölümleri izledim süper bir dizi herkese öneririm özellikle bilim kurgu sevenlerin izlemesini tavsiye ederim 2. sezon türkçe düblajlı bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum.
  Benzer Filmler
1080P
12 Monkeys - 12 Maymun 2015 Türkçe Dublaj Yabancı Dizi İzle
12 Monkeys - 12 Maymun 2015 Türkçe Dublaj Yabancı Dizi İzle
12 Monkeys (12 Maymun) dizisi çok geniş bir anlam taşıyarak insanlığa gelecek yıllardan bilgiler sonmakta ve bir öngörünün peşinden gitmektedir. Dünya nüfusunu tehdit eden bir virüs hızla yayılmak...
 •   Tür : 12 Monkeys, Macera, Dram
 •   İzlenme: 533
 •   2
    0
 •   Vizyon : 2015
 •   Süre : 42 Dk.
IMDb8.1
Dublaj